ZÁŘÍ 2016

8. září     třídní schůzka v 15:30 hodin

21. září     pohybový program pro předškoláky s trenérkou ZŠ U tenisu

od 10.00 hodin v mš

23. září     návštěva u Viktorky Svaškové - pozvání na pozorování živých kočiček

odchod z mš v 9:30 hodin

23. září - 29. září - proběhne 1. kolo ve sběru starého papíru, papír můžete umístit do kontejneru
                před budovou mš nebo přímo v areálu Technických služeb. Obdržený lístek od sběru
                předejte rřídní učitelce pro kontrolu vyúčtování Technickými službami.
                Uvítáme jakékoliv množství, ovšem jedná se o soutěž a nejlepší mš obdrží 5000,- Kč.
                Zapojme se, třiďme odpad, buďme pro  své děti dobrým příkladem a ještě z výtěžku
                můžeme dětem zlepšit prostředí v mš.

Prosíme rodiče o dodání cvičebního úboru - tričko a krátké legíny nebo kraťasy v tašce (nejlépe textilní) pověste na háček v šatně.
Cvičíme naboso, přezůvky nedávejte.

Dodejte, prosím, podepsané vyrozumění o aktualizované verzi školního řádu.

Na třídní schůzce jsme si odsouhlasili výběr 200,- Kč na výtvarné potřeby, předejte je proti podpisu třídní učitelce.

Mateřská škola U tenisu

U tenisu 170/2